İş Sağlığı ve Güvenliği

Çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği şirket prensiplerimizin en başında yer almaktadır. Sektördeki öncü ve lider konumumuzu sadece müşterilerimize kaliteli ürün üreterek değil, çalışanlarımızın iş sağlığı ve güvenliğini doğrudan etkileyecek her türlü risk ve tehlikelere karşı gerçekleştirdiğimiz yatırım, önlem ve eğitimlere de borçluyuz. Bunun bilinci ile yasalara ve standartlara uygun güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturarak üretim yapmaktayız.

isg
şapkacık
Koruyucu Ekipman
ünlem
Önlemler
kitaplık
Eğitimler

Firmamız iş güvenliğini sağlamak amacı ile personelleri son teknoloji ürünler, kaliteli ekipman ve kıyafetler ile desteklemektedir.

Firmamızda iş güvenliğini arttırmak için çalışma alanlarımız uzman kadrosu ile sürekli olarak denetlenmekte ve gerekli önlemler alınmaktadır.

Firmamızda çalışanlarımızın iş bilincini arttırmak ve çalışma alanlarında dikkat edilmesi gereken konular hakkında sürekli eğitimler verilmektedir.

Çevre ve Doğaya Saygı

Yılların verdiği tecrübe ve çevreye duyarlı üretim bilinci ile ülke kaynaklarımıza sahip çıkarak üretim yapmak öncelikli görevimizdir. Madencilik sektöründeki saygın konumumuzu, kaliteli ürün üretimine verdiğimiz önem kadar çevreye duyduğumuz saygıya da borçluyuz.

3lüleme