İş Sağlığı ve Güvenliği

Uysal Madencilik A.Ş. olarak çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği şirket prensiplerimizin en başında yer almaktadır. Sektördeki öncü ve lider konumumuzu sadece müşterilerimize kaliteli ürün üreterek değil, çalışanlarımızın iş sağlığı ve güvenliğini doğrudan etkileyecek her türlü risk ve tehlikelere karşı gerçekleştirdiğimiz yatırım, önlem ve eğitimlere de borçluyuz. Uysal Madencilik A.Ş. olarak bunların bilinci ile yasalara ve standartlara uygun güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturarak üretim yapmaktayız.

isg
şapkacık
Koruyucu Ekipman
ünlem
Önlemler
kitaplık
Eğitimler

Uysal Madencilik A.Ş. olarak iş güvenliğini sağlamak amacı ile personelleri son teknoloji ürünler, kaliteli ekipman ve kıyafetler ile desteklemektedir.

Uysal Madencilik A.Ş. olarak iş güvenliğini arttırmak için çalışma alanlarımız uzman kadromuz ile sürekli olarak denetlenmekte ve gerekli önlemler alınmaktadır.

Uysal Madencilik A.Ş. olarak çalışanlarımızın iş bilincini arttırmak ve çalışma alanlarında dikkat edilmesi gereken tüm konular hakkında sürekli eğitimler verilmektedir.

Çevre ve Doğaya Saygı

Uysal Madencilik A.Ş. olarak yılların verdiği tecrübe, birikim ve çevreye duyarlı üretim bilinci ile ülkemizin kaynaklarına sahip çıkarak üretim yapmak öncelikli görevimizdir. Madencilik sektöründeki saygın konumumuzu, kaliteli ürün üretimine verdiğimiz önem kadar çevreye duyduğumuz saygıya da borçluyuz.

3lüleme